וול סטריטטכנולוגיה וביוטקניתוח טכניניתוח פונדמנטלי

ניתוח עומק מניית TUP

קצת על החברה – 

חברה זאת מתעסקת בלייצר מוצרים אשר נועדו לשימוש רב פעמי עם יעילות ונוחות בישביל להקל על הצרכן. לחברה יש גם פיתוחים וחזונות רבים כמו בישול באמצעות המיקרוגל, לגדל ירקות בחלל, ועוד כל מיני סוגים של מוצרים שאמורים לספק חדשנות בתחום הטיפוח המזון ועוד. בנוסף לזה, לחברה יש חזון להעצים ולחזק נשים ברחבי העולם ולגרום להם להצליח לכלכל את משפחותם בעצמם. 

 

נתונים כללים:

שווי שוק: 756M

פלואט: 47M

שורטיסטים: 17.5%

אז מה קורה בחברה בזמן האחרון? 

המנייה באה מאוד מגבוה ובמגמת ירידה תמידית מ2013 לחברה לא היה מה שיניע אותה ואכזבה כמעט באופן תמידי בדוחות. ב05/07/2020 החברה מודיעה על מינוי של מנכ"לית חדשה שדוחפות את המנייה קדימה. לאחר מכן החברה מגייסת 175 מיליון. בנוסף בכל החודשיים האחרונים יש שלל חדשות בחברה על הסכמים שיש לחברה ומקבלת המון כסף. אך הדבר שהקפיץ אותה לשיא של שנה אחורה זה הדוחות שהם הוציאו. 

 

נתונים פיננסים:

נכסים שוטפים: 513M

התחייבויות שוטפות: 1.2B

כסף נזיל : 117M

אפשר לראות בדוח הפיננסי הזה שדוח שמוציא את החברה מהתחתית ולדרך חדשה עם המון נתונים מעניינים.  אפשר לראות  שהרווח למנייה מדוללת גבוה ב60 אחוז משנה שעברה ההכנסות נטו גדלו ביותר מ50 אחוז. במכירו עצמם היו ירידות לעומת השנה שעברה אך חשוב לזכור שהדוח מראה מה קרה בחברה בתקופת קורונה לכן זה בסדר גמור. חוץ מזה אפשר לראות שהחברה מתחילה להתייעל ולהכניס כסף לחברה ושהמשקיעים מגיבים בצורה חיובית.

 

מבחינה טכנית:

אפשר לראות בגרף שהמנייה במגמת ירידה רצופה משנת 2014 והגיעה ממחירי ה90 דולר בערך עד רמה של 2 דולר. אפשר לראות מיוני התעוררות של מחזורים במנייה מהחדשות שנכנסו ומתחילה להכנס למגמת עליה. לאחר מכן מגיע הגאפ הגדול לכיוון ה15 שהוא גם משמש ההתנגדות ושיא של שנה. בגרף יומי אפשר לראות כאילו המנייה מתקשה על האזורים האלה אך בגרף השבועי המנייה מסיימת בנר פטיש חזק שאולי רומז על הגעה של עוד קונים. פריצת ה15 יכולה להביא אותנו לתא השטח הבא לכיוון ה20 דולר.

 

גרף יומי –

גרף שבועי – 

סיכום –

ניתן לראות חברה שבאה מהתחתית וחטפה לא מעט מהמשקיעים בשנים האחרונות מצליחה לשנות מגמה בעקבות דוחות מעולים. הדוחות יכולות להניע את המנייה רבעון קדימה וניתן לראות בגרף שנכנסו חיים חדשים למנייה. בנוסף מנקודה טכנית ניתן לראות שלמנייה יש המון אפסייד כיוון שבאה מהגבוהים ואם נראה המשך הגעה של קונים יכולה להיווצר שורטסקוויז עקב מספר השורטיסטים הגדול במנייה. עכשיו נשאר לחכות לתנועת מחיר שתתמוך בכל הנתונים.

 

**אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכי האישיים של כל משקיע או סוחר

 

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
{ "symbols": [ { "title": "S&P 500", "proName": "OANDA:SPX500USD" }, { "title": "נאסדק 100", "proName": "OANDA:NAS100USD" }, { "title": "EUR/USD", "proName": "FX_IDC:EURUSD" }, { "title": "BTC/USD", "proName": "BITSTAMP:BTCUSD" }, { "title": "ETH/USD", "proName": "BITSTAMP:ETHUSD" } ], "colorTheme": "light", "isTransparent": false, "displayMode": "adaptive", "locale": "he_IL" }
Close
Close