חדשות היום

ארה"ב חוצה את ה-5 מיליון נדבקים ; טראמפ חותם על תשלום דמי אבטלה שבועיים בגובה $400

87 יום לבחירות בארה"ב

תמונת מצב השווקים ביציאה לסוף שבוע

מדדים 08.08.2020
מדדים 08.08.2020

 

 

 

חדשות היום

כותרות הקורונה
✔ ארה"ב ממשיכה להוביל את העולם עם מעבר של ה-5 מיליון מקרי הדבקות ומעל ל-160 אלף מקרי מוות.
✔ שר הבריאות של מקסיקו מעדכן על 6,495 מקרי הדבקות ו-695 מקרי מוות ביממה האחרונה.
✔ ראש ממשלת בריטניה, בוריס ג'ונסון, הורה על קמפיין יחסי ציבור כדי להבטיח שבתי הספר ייפתחו מחדש בספטמבר והוסיף כי אלו יהיו המקומות האחרונים להיסגר, גם במצב של הסגר.
✔ רגולטור התרופות בבריטניה הוציא הוראה לבדיקה מחדש (Recall) של כ-741 אלף ערכות לבדיקת נגיף הקורונה, לאחר שב-15 ביולי יצאה הוראה מהממשלה להפסיק את השימוש בהן מחשש שאינן עומדות בתקני הבטיחות.

טראמפ חותם על תשלום דמי אבטלה שבועיים בגובה $400
לאחר שבתקופה האחרונה הדמוקרטים והרפובליקנים לא הצליחו להגיע להסדר בנוגע לגובה התשלום של דמי האבטלה השבועיים, הנשיא טראמפ נכנס לתמונה וחתם על צו המאשר תשלום העומד באמצע הטווח עליו התווכחו – הדמוקרטים רצו לאשר תשלום בגובה $600, בעוד שהרפובליקנים התנגדו ועמדו על תשלום של $200 בשבוע.

בנוסף לדמי האבטלה, חתם טראמפ על עצירת פינוי תושבים שמתקשים בתשלום השכירות, דחיית תשלומי מס ודחיית תשלומי הלוואות סטודנטים.

טיקטוק מאיימת בתביעה
רשת הרדיו NPR מדווחת כי אפליקציית המסרים TikTok מתכננת להגיש תביעה נגד ממשל טראמפ כבר ביום שלישי הקרוב, לאחר שחתם על צו האוסר על השימוש באפליקציה בארה"ב ועל ביצוע עסקאות בין חברות אמריקאיות לבין חברת האם שלה ByteDance.

טוויטר מתמודדת על רכישת פעילות טיקטוק
עפ"י דיווח של רויטרס, המתבסס על גורמים המקורבים לחברה, טוויטר (סימבול TWTR) פנתה לחברת האם של טיקטוק, ByteDance, והביעה עניין ברכישת פעילותה בארה"ב.

עם זאת, רבים העלו ספקות בנוגע ליכולתה של טוויטר, בעלת שווי שוק של קצת פחות מ-30 מיליארד דולר, לממן עסקה בסדר גודל כזה, ואמרו כי בעלי המניות של טוויטר יעדיפו שההנהלה תתמקד בעסק הקיים שלה.

עונת הדוחות עולה בהרבה על הציפיות
עד כה, 89% מהחברות הנסחרות במדד ה-S&P500 פרסמו את הדוחות הפיננסיים שלהן לרבעון השני.

83% מהחברות דיווחו על תוצאות שעלו על הצפי ברווח למניה, 64% דיווחו על מכירות מעל הצפי ולעומת הרווח בשנה שעברה, ריווחי החברות יורדים ב-34% – הירידה החדה ביותר מאז 2009. 

 

 

 

 

 

 

 

 

המלצת ספר היום

THE POWER OF PATTERNS
THE POWER OF PATTERNS

 

 


 

 

לוח אירועים

 

 


כנסי ביוטכנולוגיה

 

 

 


 

נתוני מאקרו

 

 

 


 

פרסום דו"חות פיננסיים

דוחות 10 באוגוסט
דוחות 10 באוגוסט

 

 

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל אדם

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
{ "symbols": [ { "title": "S&P 500", "proName": "OANDA:SPX500USD" }, { "title": "נאסדק 100", "proName": "OANDA:NAS100USD" }, { "title": "EUR/USD", "proName": "FX_IDC:EURUSD" }, { "title": "BTC/USD", "proName": "BITSTAMP:BTCUSD" }, { "title": "ETH/USD", "proName": "BITSTAMP:ETHUSD" } ], "colorTheme": "light", "isTransparent": false, "displayMode": "adaptive", "locale": "he_IL" }
Close
Close