וול סטריטטכנולוגיה וביוטקניתוח פונדמנטליפני סטוקס

למה חברות הפארמה 'Sophiris Bio' ו Dova Pharmaceuticals צונחות היום ב 40.58% ו 39.16% בהתאמה

מניות בכותרות

חברת 'Sophiris Bio' (סימבול: SPHS)מפרסמת היום בפרה מרקט את תוצאות ניסוי שלב 2 עבור Topsalysin  אשר מטפל בסרטן ערמונית מקומי. בעקבות הפרסום המניה צונחת ב 40.58% וסוגרת במחיר של 1.23 דולר , כאשר בתחילת יום המסחר ובכלל בחודש האחרון היא היא התבססה סביב מחיר של 2 דולר. כ 3 מיליון מניות החליפו ידיים.

מה קרה?

בתוצאות המחקר שהיא מפרסמת יש כמה מסקנות עיקריות: 27% מהנבדקים השיגו תגובה קלינית  – כלומר ביופסיה שנעשתה לאחר 6 חודשי טיפול או שהגידול קטן, או שנעלם . 41% מהנבדקים חוו תגובה חלקית לטיפול אך המשמעות היא שהגידול עדיין נחשב למשמעותי מבחינה קלינית . 32% הנבדקים הנותרים לא הגיבו כלל לטיפול.

אז נכון שמטרת הניסוי הייתה בעיקר בדיקת הבטיחות של הטיפול אבל כאשר 27% מהנבדקים מגיבים באופן חיובי לטיפול המשקיעים לא הראו התלהבות מכך ולכן מחיר המניה ירד.

SPHS – גרף יומי

 

חברה נוספת שצוללת היום היא חברת 'Dova Pharmaceuticals' (סימבול :DOVA ) אשר יורדת ב 39.16%. תנועה של 5.80 דולר במחזור של 2.22 מיליון מניות.

מה קרה?

ב 8 לנובמבר מפרסמת דוחות והמניה מגיבה בירידות במשך כל התקופה האחרונה. בנוסף היא מדווחת היום על שינוי ארגוני בהנהלה .

DOVA – גרף יומי

 

*****אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל אדם

כתבות מאותו תחום

תגובות

    1. אי אפשר לדעת את זה לפני. ניתן לעקוב אחרי תנועת המחיר במניה לאחר שמתפרסמות החדשות . קטונתי לחזות אם יש תקומה לחברה. מה שבטוח שבטווח הקצר לשתי החברות יהיה אתגר גדול כדי לבלום את הירידות גם ל Sophiris Bio בגלל הניסוי שלא הראה תוצאות מובהקות והביא אותה כבר עכשיו לרמות מחיר של מתחת ל1 דולר וגם ל Dova Pharmaceuticals שמושפעת מדוחות שלרוב יש להם השפעה לטווח רחוק יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
{ "symbols": [ { "title": "S&P 500", "proName": "OANDA:SPX500USD" }, { "title": "נאסדק 100", "proName": "OANDA:NAS100USD" }, { "title": "EUR/USD", "proName": "FX_IDC:EURUSD" }, { "title": "BTC/USD", "proName": "BITSTAMP:BTCUSD" }, { "title": "ETH/USD", "proName": "BITSTAMP:ETHUSD" } ], "colorTheme": "light", "isTransparent": false, "displayMode": "adaptive", "locale": "he_IL" }
Close
Close