חדשות היום

ירידות קלות של עד 0.5% במדדים המובילים בוול סטריט, שניים מעובדי דויטשה בנק נעצרים בחשד להלבנת כספים

בוקר טוב עולם! מצב השווקים:

תמונת המצב של השווקים באסיה נראית סה"כ ללא שינויים:

ביפן המסחר החל עם עליות קלות, כאשר מדד הנייקי עלה ב0.39% והתייצב על 22,262, והמצב אכן נראה כהולך לכיוון של יום ירוק, וביחד אליו מצטרפות גם הבורסות של דרום קוריאה (0.26%+) , טייוואן (0.01%+) , סינגפור (0.48%+) ואוסטרליה (0.58%+).

לגבי סין, המצב שם טיפה שונה…  המסחר החל עם ירידה קלה במדדים (0.95%-) בעיקר מהסיבה שהאווירה שם מתוחה מאוד לקראת פגישתם של נשיא ארה"ב ונשיא סין ואפילו האנליסטים אינם בטוחים בחיזויים שלהם..

אירופה, נכון לעכשיו, מראה סוג של אדישות וכפי שניתן לראות מדד DAX האירופאי נמצא בעלייה של 0.34% ומחירו התייצב על 11,337.

אותם הנתונים משותפים גם לבורסת תל אביב, בה מדד תל אביב 125 החל בעלייה של 0.05%..

ומה בנוגע לארה"ב?…

נכון לשעה זאת יום המסחר בוול סטריט אינו התחיל, אך הפרה-מרקט כבר עובד.

וכשמסתכלים על הנתונים- החיוך קצת יורד מהפנים בגלל כל המספרים האדומים שרואים: S&P מראה ירידה של 0.18%, נאסד"ק 0.40%- ודאו ג'ונס 0.32%-.

נכון- המספרים הם קרוב מאוד למחיר סגירה של אתמול, אך אם הפרה מרקט החל באופן הזה אחרי שבימים האחרונים הראה מגמת עליה יפה, נצטרך לפתוח את העיניים היום….

 

קצת חדשות…

« משטרת גרמניה עצרה שני עובדים של ענק תאגידי השירותים הפיננסיים – Deutsche Bank בחשד שעזרו בהלבנת כספים. עצם מעצרם והפרסום של הידיעה, ירדה מניית הDBK ב-4%. כעת נצטרך לחכות להמשך החקירה ולראות כיצד האשמות ישפיעו על הבנק. הבנק שייך גם לבורסת ניו יורק (NYSE) וגם לבורסת פרנקפורט (FWB)

« ביטקוינס- חדשות טובות על הוספת 20 מיליארד דולר לשווי השוק של כל מטבעות הקריפטוקורקס (מטבעות דיגיטליים), מעלים את מחיר המנייה ב-17% (GBTC), אך עם זאת, יו"ר הרשות לניירות ערך ובורסות בארה"ב (SEC) הודיע כי קרן המטבע הייצוגית לא תאושר עד שכל המניפולציות בשוק ינוקו.

 

*****אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל אדם

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close
Close