וול סטריט

סקירה יומית- המניות החמות של וול סטריט (21 באוגוסט 2019)

PSTV
אחרי זינוק של מאות אחוזים במנייה, אתמול קיבלנו את היום האדום הנוסף במנייה, ירידה של 21%, מש שמשלים ירידה של 50% מהשיא של הזינוק, הקרקע מוכנה לעלייתו של החתול מת, להמשך מעקב אחר תנועת המחיר.

 

CHRS
דוחפת עוד יום קדימה ומסיימת ב6.5% של עלייה, קצב ח"מ טוב של 1:2, 12% שורטיסטים במנייה ופלואוט של 64 מיליון מניות, אין חדשות ישירות, מדובר בתנועת המשך, מסיימת ממש על נקודות מפתח, פוטנציאל שורט סקוויז במנייה, להמשך מעקב.

 

RUBI
פורצת בקטנה אתמול בגרף יומי אתמול, עם עלייה של 11.45% בקצב ח"מ טוב של 1:1.8, אין הרבה שורטיסטים, תנועת המשך לרצף של דיווחים מהתקופה האחרונה, למעקב היום איך תפתח את יום המסחר והאם נקבל פה אישור לפריצה ונראה אותה יוצאת מטווחי המסחר של השבועיים האחרונים.

 

INMD
הנפקה טרייה, הייתה ברשימות, עולה אתמול ב8%, אחרי שהתבססה במהלך כל היום על VWAP, סוגרת על נקודת מפתח ולפני פריצה נוספת בגרף, פלואט נמוך של 5 מיליון מניות, מומנטום של הנפקה ונקודת מפתח כל אלה יכולים בקלות להביא את המניה לפריצה, חשוב לשים לב לעניין המחזורים, לוקח למניה זמן לפתח אותם, להמשך מעקב.

 

CPRX
הייתה ברשימות שלנו בעבר, כבר עשתה מהלך מאוד מרשים בחודשים האחרונים, בתחילת חודש מאי קיבלנו גאפ דאון משמעותי ומאז המנייה מייצרת מגמה חיובית, אתמול סגרה את הגאפ אפ באופן רשמי אבל לא הצליחה להחזיק את הגבוהים, יהיה מעניין היום לראות איך תתמודד עם נקודות המפתח והאם נראה אותה חוזרת לגבוהים ואפילו פורצת, להמשך מעקב.

 

PCG
אתמול עושה שבירת כשל על הנמוך של יום קודם ועושה את כל הדרך חזרה למעלה ואפילו פורצת בקטנה, מסיימת ב10% של עלייה, מנייה מוכרת עם כל סיפורי השריפות, עניין פשיטת הרגל שוב על הפרק אז המנייה די חלשה, אבל ראינו כבר איך התאוששה בעבר, למעקב בלבד לפחות כרגע.

 

WORX
מנייה טכנולוגית, מזנקת מתחתית אתמול ב103% קצב ח"מ לא טוב של 1:5, פלואט סופר נמוך של 5 מיליון מניות ושווי שוק של 25 מליון דולר, אתמול הודיעה על שיחת ועידה למשקיעים שתתקיים ביום חמישי על עדכונים בחברה, בחודשיים האחרונים ירידה ללא הפרעות, לא בטוח שיהיה לדבר הזה המשכיות אבל להמשך מעקב.

 

CMCM
מזנקת אתמול ב34% קצב ח"מ טוב, 17% שורטיסטים מתוך פלואט מאוד נמוך של 12 מיליון מניות ו618 מיליון דולר ברמת השווי שוק, מנייה סינית טכנולוגית שיודעת לזוז, עולה אתמול בעקבות דוחות טובים, מזנקת ממש מתחתית משמעותית, פוטנציאל אפסייד ושורט סקוויז במנייה, להמשך מעקב.

 

SONO
ממשיכה לדחוף קדימה עם יום ירוק נוסף ועלייה של 4%, קצב ח"מ טוב של 1:!, 15% שורטיסטים במנייה, יומיים חזקים במנייה וצריך לקחת את זה בחשבון ולחכות למשהו ברור ואיכותי, להמשך מעקב.

 

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל משקיע או סוחר

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close